Asociace studentů

Asociace studentů ČZU - základní informace

Asociace Studentů ČZU vznikla v roce 2008 jako volné sdružení aktivních studentů. Jejím hlavním cílem je organizace volnočasových aktivit zaměřených nejen na studenty ČZU. Akce mají především pobavit a zpříjemnit studium.

Činnost v této organizaci je dobrovolná, tedy není zde nárok na finanční odměnu, ale odměnou jsou bohaté zkušenosti při organizaci nejrůznějších projektů, získání kontaktů a nových přátel.

Organizace od roku založení změnila několikrát členy, získala nové projekty nebo naopak s odchodem některých členů o projekty přišla. Stále se však snaží přinášet studentům staré, zajeté projekty a vymýšlet nové, které by jim zpříjemnili studium na univerzitě.

fotografie týmu

 

NÁŠ TÝM

Tým je složen především ze studentů, ale také absolventů České zemědělské univerzity.

Členové týmu se podílí na přípravách a organizaci jednotlivých projektů, propagaci akcí a zúčastňují se každoměsíčních schůzek. Dvakrát či vícekrát do roka se také společně vydáváme na teambuldingové aktivity, abychom jen nepracovali, ale také se pobavili.

 

Co členům nabízíme?

 • získání nových zkušeností a znalostí
 • možnost účastnit se nejrůznějších workshopů
 • nové přátele a zábava

CHCEŠ SE STÁT ČLENEM?

Stačí si najít tu správnou akci, kontaktovat někoho z projektového managementu nebo jen napsat na email asociacestudentu@gmail.com (předmět: Chci mezi vás!)

Neuspokojila tě naše nabídka?

Založ si svou vlastní akci a my ti pomůžeme do začátku, poskytneme právní záštitu, rady, finanční podporu do začátku, propagaci, technickou podporu a také možnost získat finanční prostředky.

 

SPOLUPRÁCE

Máte zájem spolupracovat a podpořit studentské aktivity?
Přijmeme jakoukoli pomoc a nabídku spolupráce v následujících oblastech:

 • Finanční
  Zcela bez peněz to pochopitelně nejde, jako nezisková organizace je využíváme k rozvíjení našich aktivit a pořádání akcí.
 • Personální
  Můžete nám poskytnout školícího pracovníka? Budeme jen rádi, protože i my se potřebujeme zdokonalovat, abychom mohli vědomosti poskytnout novým členů.
 • Materiální
  Máte stroje, přístroje, technologie které by mohli studenti vyzkoušet? Poskytneme Vám k tomu i naše prostředky.
 • Studentské
  Každá ruka nám pomůže. I my potřebujeme lidské zdroje. Chcete se stát členem?

 

NAPSALI O NÁS

Studentské spolky na ČZU (http://www.izun.eu/zivot-na-suchdole/316-studentske-spolky-na-czu)
iZUN Průvodce prváka 2013. Neztraťte se v hnoji! (http://www.izun.eu/univerzita/izun-pruvodce-prvaka-2013-neztratte-se-v-hnoji)
iZUN Průvodce prváka 2012. Neztraťte se v hnoji! (http://www.izun.eu/univerzita/izun-pruvodce-prvaka-2012-neztratte-se-v-hnoji)
iZUN Průvodce prváka 2011. Neztraťte se v hnoji!