Asociace studentů

Ples studentů ČZU

Tento projekt má již na univerzitě dlouholetou tradici. Ples se aktuálně koná v Národním domě na Vinohradech, kde je ve třech sálech připraven bohatý program.

Letošní 7. ročník se uskuteční dne 18. března 2017, bližší informace zde

V hlavní, Majakovského sále, je připraven hlavní program celého plesu. Na začátku je oficiálně akce zahájena panem rektorem Ing. Jiřím Balíkem, PhD., skupinou trubačů z FLD a následuje předtančení tanečního souboru. K poslechu a tanci nám tradičně v tomto sále hraje profesionální hudební těleso „Golden Big Band Prague“ pod taktovkou kapelníka a bývalého studenta univerzity Petra Soviče , který s sebou přiváží také zajímavé hosty jako např. – např. Leona Machálková, Nikoleta Spalasová a Tomáš Savka, Ilona Csáková, Martin Maxa a další. V rámci celého večera jsou zde připravena krátká doprovodná vystoupení, vyhlašuje se zde slosovatelné vstupné a tombola.

V druhém, menším sále – Raisův sál – jsou připraveny dvě kapely a jeden DJ, kapely jsou složeny ze studentů ČZU či bývalých absolventů naší alma mater. Ve společenském sále je připravena na ukázku tombola a můžete zde zakoupit občerstvení, jedná se o klidnější zónu. V rámci večera, je také možné využít tomoboly a soutěžit o hodnotné ceny, nechat se vyfotit ve Smileboxu a v neposlední řadě se nechat odvézt domů za příjemnou plesovou cenu od firmy Liftago. Pokud budete mít žízeň je zde připraveno několik barů, kde bude možné ochutnat, popít vína z ČZU či Suchdolského Jeníka a mnoho dalšího.

 

Fotky z plesu:
Ples studentů ČZU 2013
Ples studentů ČZU 2014
Ples studentů ČZU 2015
Ples studentů ČZU 2016

Video z plesu
Ples studentů ČZU 2016

Napsali o nás
Ples studentů ČZU 2016